Gyd. odontologė Gabrielė Ščiukinaitė

  • Gydytoja odontologė, kurią nuo pirmų dienų žavėjo krūminių dantų formos. Jos buvo tokios įspūdingos, tad užduodavo klausimus, kodėl jos yra būtent tokios ir ne kitokios, ir kokią funkciją jos atlieka? Su kiekvienais kursais, ieškant atsakymų ir bandant jas taisyklingai atkurti, vis labiau suvokė, kaip tai yra svarbu ir kaip viskas yra susiję.
  • Per daugelį kursų ir darbo praktikos metų rasti atsakymai iškėlė dar daugiau klausimų ir taip gyd. Gabrielė Ščiukinaitė atsidūrė Vienos universitete (Vienna School of Interdisciplinary Dentistry).
  • Pas profesorių R. Slavicek ketverius metus studijavo sąkandžio įtaką smilkininio apatinio žandikaulio sąnariui. Šių studijų metu dar aiškiau suvokė, jog kiekvienas mūsų gydymas gali arba labai padėti pacientui arba kaip tik – pakenkti, jeigu mes nesuplanuosime tinkamiausio gydymo ar neįvertiname savo galimybių. Tad gydytojas terapeutas yra dažniausiai pirmasis, kuris prisiliečia prie kramtymo sistemos atkūrimo ir nuo jo požiūrio, matymo ir įgūdžių pacientui arba labai pasiseks arba…