Specialus pasiūlymas

Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Periodontologinis paciento paruošimas estetinei restauracijai. Lekt. Agnė Razmienė

2023-02-10 @ 10:00 - 18:00 EET

330,00€

Vienos dienos teoriniai-praktiniai kursai, skirti burnos higienistams ir bendrosios praktikos gydytojams, odontologams.

“Gyd. Agnės Razmienės kursas yra itin universalus, rekomenduoju jį kiekvienam burnos higienos specialistui ir gydytojui odontologui. Tai žinios, kurios suteikia pasitikėjimo ir padeda išvengti brangiai kainuojančių ir pacientui skausmingų klaidų.” 

Kurso metu pirmiausia yra kalbama apie tai, ką gydytojas odontologas ar burnos higienos specialistas savo darbe daro kiekvieną diena – paciento diagnostiką. Teorinės paskaitos metu yra aptariami atvejai bei konkretūs pavyzdžiai, kada pacientui yra gingivitas, o kada periodontitas, kada užtenka burnos higienos specialisto priežiūros, o kada jau reikalingas gydytojo periodontologo įsitraukimas. Taip pat aptariama tai, kaip saugiai ir tausojančiai valyti dantų akmenis, saugoti dantenas, šaknį ir kompozito restauracijas. 

Daug dėmesio kursuose yra skiriama pagrindiniams rizikos faktoriams – kabančioms, šiurkščioms plomboms. Gyd. Agnė Razmienė labai tiksliai ir aiškiai išdėsto protokolą, kaip taisyklingai išpoliruoti kabančius kraštus, išsaugant anatomiškai taisyklingą restauracijos formą. Dantų poliravimas yra atliekamas ir praktinės mokymų dalies metu naudojant grąžtus, poliravimo diskus ar polyrus, priklausomai nuo skirtingų situacijų. Taip pat, aptariamos situacijos, kaip elgtis jei plomba yra jau pakišta per giliai po dantena ir ką tokiais atvejais daryti – kada taikyti dantenų korekcijos operaciją, o kada užtenka tik plombos korekcijos.

  Kiekvienam mokymų dalyviui yra skiriamas asmeninis dėmesys ir pateikiami atsakymai į visus mokymų metu kylančius klausimus. Taip pat mokymų dalyviai gauna specialią šių mokymų knygą užrašams.

   Mokymų dalyviui suteikiamos akreditavimo tarnybos patvirtintos 8 profesionio tobulinimo valandos.

   PROGRAMA:

   10:00 – 13:00 Teorija:

   • Sveikų dantenų vaizdas – kaip paruoštas pacientas turi atvykti nuolatinei restauracijai;
   • Teisingas klinikinės situacijos įvertinimas, periodontologinio paciento diagnostikos ypatumai;
   • Periodonto audinius tausojanti profesionali burnos higiena;
   • Tinkamas instrumentų pasirinkimas efektyviam darbui;
   • Dantenas žalojančių dirgiklių atpažinimas ir šalinimas;
   • Biologinio pločio samprata, jo pažeidimai ir kokią įtaką turi dantenų sveikatai;
   • Dezinfekcijos protokolas, dantenų gyjimo periodas.

   13:00 – 14:00 Pietūs

   14:00 – 16:30 Praktika: ant modelių įvertinti podanteninius akmenis, kabančius plombų kraštus. Mokomasi taisyklingo kabančių plombų šalinimo, poliravimo protokolo, darbo su ultragarsiniu skaleriu ypatumai prie dantų restauracijų.

   16:30 – 17:00 Aptarimas ir diskusija

   DAUGIAU APIE LEKTORĘ

   Lekt. Agnė Razmienė – gyd. periodontologė, specializuojasi estetinėje periodontologijoje, periodonto ligų gydyme ir profilaktikoje, dantų implantacijoje bei periimplantinių audinių gydyme. Nuolat tobulinasi Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose ir kursuose, siekia pritaikyti visas inovatyviausias gydymo metodikas kasdieniame darbe.

   Turi praktikos dirbant pedagoginį darbą. 2009- 2015 metais dirbo VU Odontologijos institute, vedė praktikinius periodontologijos darbus studentams. Odontologų Rūmų narė. Lietuvos Periodontologų draugijos ir tarybos narė.

   Kaina: 330 eur

   Bilietai

   The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
   Bilietai nebepasiekiami

   Palikti atsakymą

   El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *